Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
3M Thin Dual Lock klikband SJ457D, 25mm x 5 m. transparant

Artikel in de volgende categorieën
3M SJ457D Thin Dual Lock Klikband transparant 25mm (2 x 5m)
Transparante, zeer dunne (1,7mm) klikband, flexibele uitvoering, mede ontwikkeld voor de wat minder robuuste verbindingen. Voorzien van een kleeflaag met goede hechting op zowel metaal als LSE oppervlakken. 50 tot 100 maal te openen en te sluiten. Voor doorschijnende kunststof materialen in de displayindustrie en toepassingen in de standbouw en winkelinrichting. Verpakt per 10 meter in een handzame toonbankdoos. Als SJ4570 leverbaar op rollen van 46 meter.
De dikte van twee stroken in elkaar is ongeveer 3 mm.
Kleur | : transparant |
Detail | : acrylaat |
: 110 dopjes/cm² | |
Breedte | : 25 mm |
Lengte | : 2 x 5 m |
Temperatuurbestendigheid | : tot +70°C |
Dual Lock hersluitbare bevestigingen zijn ideaal voor het onzichtbaar monteren van bijvoorbeeld posters, afdekpanelen, kabelgoten, bekleding, displays en informatieborden. U kunt ook denken aan interieurtoepassingen in boten of aan elementen die regelmatig moeten worden gedemonteerd, bijvoorbeeld vanwege desinfectie.
Het hersluitbare bevestigingssysteem is een universele bevestigingsoplossing voor alle toepassingen waarbij een hoge flexibiliteit en een onzichtbare verbinding vereist zijn. Het is een uitstekend alternatief voor standaard bevestigingsmethoden, zoals schroeven, popnagels, bouten, lijmen enzovoorts. Dual Lock hersluitbare verbindingen zijn duurzaamheid en gemakkelijk te positioneren.
Dual Lock hersluitbare verbindingen zijn gemaakt van kunststof met halfronde koppen op korte stelen. Als u de twee delen samendrukt, hebt u een stabiele, sterke sluiting die u desgewenst ook weer kunt openen.
Dual Lock is te gebruiken bij temperaturen tussen -40 °C en +120 °C (afhankelijk van het type).
Artikelnummer 3M: 7000070534
Klik HIER voor belangrijke informatie voor een goede verlijming.