Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
3M Dual Lock klikband SJ3550CF, 25mm x 1 m. zwart

Artikel in de volgende categorieën
3M SJ3550CF Dual Lock Klikband 25mm x 1m
3M Dual Lock klikband voorzien van de bekende 3M VHB lijmlaag. Bestand tegen UV en weekmakers. Geschikt voor buitentoepassingen. Als SJ355D leverbaar per 10 meter in een handzame toonbankdoos.
De dikte van twee stroken in elkaar is ongeveer 5,5 mm.
Kleur | : zwart |
Detail | : acrylaat |
: 40 dopjes/cm² | |
Breedte | : 25 mm |
Lengte | : 1 m |
Temperatuurbestendigheid | : -29°C tot +70°C, kortstondig tot +93°C |
Dual Lock hersluitbare bevestigingen zijn ideaal voor het onzichtbaar monteren van bijvoorbeeld posters, afdekpanelen, kabelgoten, bekleding, displays en informatieborden. U kunt ook denken aan interieurtoepassingen in boten of aan elementen die regelmatig moeten worden gedemonteerd, bijvoorbeeld vanwege desinfectie.
Het hersluitbare bevestigingssysteem is een universele bevestigingsoplossing voor alle toepassingen waarbij een hoge flexibiliteit en een onzichtbare verbinding vereist zijn. Het is een uitstekend alternatief voor standaard bevestigingsmethoden, zoals schroeven, popnagels, bouten, lijmen enzovoorts. Dual Lock hersluitbare verbindingen zijn duurzaamheid en gemakkelijk te positioneren.
Dual Lock hersluitbare verbindingen zijn gemaakt van kunststof met halfronde koppen op korte stelen. Als u de twee delen samendrukt, hebt u een stabiele, sterke sluiting die u desgewenst ook weer kunt openen.
Dual Lock is te gebruiken bij temperaturen tussen -40 °C en +120 °C (afhankelijk van het type).
Let op: u ontvangt enkelzijdige klikband ( bij 1 meter heeft u dus 50 cm om te bevestigen als u deze in elkaar geklikt heeft)
Klik HIER voor belangrijke informatie voor een goede verlijming.
3M Cleaning Tissues, 100 stuks in doos

3M VHB Primer 94 voor PP, Ampul (0,66 ml)
